Autorem a majitelem První Těšínské autoškoly Jiří:Szewieczek

Těšínské nebe je plné křižovatek.Jak spadnou je to někdy horor.

Emise motoru

Emise motoru

www.protec-chem.cz
Joy reality

Joy reality

http://www.joyreality.cz/
Učební pomůcky

Učební pomůcky

http://www.schroter.cz/samsou/certifikat.htm
Motorky.pps  2.35MB
Motorky
1. Nejdříve je nutné vyplnit žádost o řidičské oprávnění a posudek o zdravotní způsobilosti. Zdravotní posudek,ve většině případech, vytiskne vyplněný a potvrzený přímo lékař. Oba tyto dokumenty si můžete stáhnout z těchto stránek v sekci - Užitečné odkazy.

2. S vyplněnou přihláškou a posudkem o zdravotní způsobilosti musíte zajít ke svému praktickému lékaři na lékařskou prohlídku.

3. Tyto tiskopisy je možné odevzdat, po telefonické domluvě, třeba v místě vašeho bydliště. Přijedeme. Další možností je, je předat na zahájení kurzu. Termín zahájení bude sdělen, po dotazu, na e-mailu szewieczek.j@seznam.cz. nebo na mobilu 721 881 312 (O2). Nezapomeňte vyplnit v přihlášce své číslo mobilu, pro pozdější komunikaci.

Doklad o zdravotní způsobilosti žadatele nesmí být starší více než 3 měsíce v době podání žádosti.

V případě nejasností neváhejte zavolat na tel: 777 962 603, 721881312 nebo pište na e-mail: szewieczek.j@seznam.cz
Žádost o přijetí k výuce  369.01kB
Na druhou stranu vytisknout Záznam o zkouškách z odborné způsobilosti
Vysvědčení_způsobilosti_1933.jpg
Začátečníci

Začátečníci

Teď ty.Toto je co?
Pokročilí.

Pokročilí.

Tuš brácho jadymy.
Vítáme Vás na stránkách První Těšínské autoškoly. Její sídlo je v Českém Těšíně 6 (Mosty) na Strojnické ( Maszynowa) 332 . Poskytujeme výcvik pro zájemce celého Moravskoslezského kraje.
První Těšínská autoškola je pouze název, nikoliv první v Českém Těšíně. První zmínky ve světě jsou z roku 1903 v Prusku. Pokud někdo tvrdí o sobě, nebo o někom, že byl první v Českém Těšíně, tak asi nemá pravdu. Nejspíš ještě nežil. Takže První Těšínská autoškola přece jenom sídlí jen na Strojnické 332 v Českém Těšíně, kde má úředně schválenou učebnu a kancelář.
Odkaz na http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98idi%C4%8Dsk%C3%BD_pr%C5%AFkaz

První Těšínská autoškola provádí výcvik pro skupinu řidičského oprávnění B, tj. do 3 500 kg a je jednou z mála, která má havarijně pojištěná vozidla. Výuka je zajištěna kvalifikovanými a zkušenými učiteli s profesionálním a přátelským přístupem. Vozová flotila disponuje moderními bezporuchovými vozy a řidičským simulátorem, což rovněž přispívá k bezproblémovému zvládnutí kurzu.
Dále poskytujeme školení řidičů na všechny kategorie automobilů do 3 500 kg.

Výuku a výcvik provádíme převážně individuální formou. Nabízíme jízdy a konzultace podle přání zájemce - lze provádět kdykoliv po celý týden.

První Těšínská autoškola je v provozu od r. 2010. Což neznamená,že jsme již nevyškolili několik stovek nových řidičů a troufáme si tvrdit, že absolutní většina žáků byla spokojena.
1
Nakupujte zkušenosti u Szewieczka. Nebojte se nás kontaktovat.Těšíme se na Vás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one